Výsledky 2019

Výsledky:

pořadíbodypesmajitel
1.161Albert ze Strakatého dvorkuIva Říhová
2.159Arvika Nella BealviaPavla Kadeřábková
3.83Berenita Nella BelaviaKristýna Blažejová Lérová
4.81.5Celia Nella BelaviaJana Minolová
5.81Centa Nella BelaviaMichala Drahošová
6.56Blue Sem tam KladněPavla Kadeřábková
7.33Baron z Luční uliceAlena Pichová
8.31.5Arnika Strakatá packaEva Šmerdová
9.28Chiméra Bonasa SorbusFrantiška Lachmanová
10.25Arabela Strakaté tornádoEva Vlasáková Šitnerová
11.24Alfons Sem tam KladněJana Minolová
12.23Amálka České kouzlo
Eliška Maierová
13.22,5Canabis Bonasa SorbusPatrik Nedoma
14.13Bramína Nella BelaviaZuzana Krejčiříková
15.10Ctislávka ZlatíčkoZuzana Krejčiříková
16.9Bentley Sem tam KladněVeronika Sidorjáková
17.7India z Majklovy zahradyOndřej Jareš
18.5Ayrin ze Zlatého Lankastru
Eva Rosůlková
19.4Holka DakamDominik Míka
20.-21.3Celestie Zli-RůLea Pletichová Wildnerová
20.-21.3Cyrgo Nella BelaviaMarie Ublová

Tabulka byla naposledy aktualizována 2019-11-27 20:08:37

 

Výsledky pro ostatní SPORTY:

pořadíbodypesMajitelsport
1.81Centa Nella BelaviaMichala Drahošováostatní SPORTY
2.70,5Celia Nella BelaviaJana Minolováostatní SPORTY
3.64,5Arvika Nella BealviaPavla Kadeřábkováostatní SPORTY
4.56Blue Sem tam KladněPavla Kadeřábkováostatní SPORTY
5.28Chiméra Bonasa SorbusFrantiška Lachmanováostatní SPORTY
6.25Arabela Strakaté tornádoEva Vlasáková Šitnerováostatní SPORTY
7.24Alfons Sem tam KladněJana Minolováostatní SPORTY
8.23,5Arnika Strakatá packaEva a Jakub Šmerdoviostatní SPORTY
9.23Amálka České kouzlo
Eliška Maierováostatní SPORTY
10.22,5Canabis Bonasa SorbusPatrik Nedomaostatní SPORTY
11.17Baron z Luční uliceAlena Pichováostatní SPORTY
12.15Albert ze Strakatého dvorkuIva Říhováostatní SPORTY
13.13Bramína Nella BelaviaZuzana Krejčiříkováostatní SPORTY
14.10Ctislávka ZlatíčkoZuzana Krejčiříkováostatní SPORTY
15.9Bentley Sem tam KladněVeronika Sidorjákováostatní SPORTY
16.7India z Majklovy zahradyOndřej Jarešostatní SPORTY
17.5Ayrin ze Zlatého LankastruEva Rosůlkováostatní SPORTY
18.4Holka DakamDominik Míkaostatní SPORTY
19.-20.3Celestie Zli-RůLea Pletichová Wildnerováostatní SPORTY
19.-20.3Cyrgo Nella BelaviaMarie Ublováostatní SPORTY

Tabulka byla naposledy aktualizována 2019-11-20 22:05:25

 

Výsledky pro Agility:

pořadíbodypespsovodsport
1.146Albert ze Strakatého dvorkuIva ŘíhováAGILITY
2.94,5Arvika Nella BelaviaPavla KadeřábkováAGILITY
3.83Berenita Nella BelaviaKristýna Blažejová LérováAGILITY
4.16Baron z Luční uliceAlena PichováAGILITY
5.11Celia Nella BelaviaSebastián MinolAGILITY
6.8Arnika Strakatá packaEva ŠmerdováAGILITY

Tabulka byla naposledy aktualizována 2019-11-19 09:39:31